Thursday, October 12, 2017

33. Poldrijooks Ülenurmel

Nonii. Täna sai siis joostud 33. Poldrijooks Ülenurmel. Mart Andresson võitis sarnaselt eelmisele aastale kindlalt 23 min ja 2 sekundiga (protokoll ilmub netiavarustesse hiljem kuna tegemist ikkagi külakaga). Mardile oli see 9 külaka võit selle aasta jooksul, et saaks halleluujatada on vaja võtta veel 1 võit.

Mart nautimas poodiumikõrgusi

Mart näitamas võidetud aaret

Starti peksti ka juhuslikult Tartu sattunud alterjooksja Alo Rand. Tervist mitte kahjustamata ja kindlapeale minnes rahuldusin 6. kohaga, aeg 25 min lõppu. 5 koht jäi ca sekundi kaugusele. Vabandan ei olnud seda looma kes hirmsasti tahtis teha vahet 5 ja 6 koha vahel. Distants oli ca 6.666666666 km ...tegelikult 6.5-6.7 km. Ettevalmistuseks oli 1-4 trenni nädalas ehk ühesõnaga *vanarasva * pealt . Fortuuna naeratas mulle finišijärgselt, loosist õnnestus võita Ülenurme valla logoga trennimatt jooga, venituste ja kerelihaste sooritamiste  hõlbustamiseks.

Vabandused vabandusteks, otsi lolli kes vabandusi ei leiaks. Tore oli ennast veidi proovile panna ...I like it.

Jääme ootama uusi võistlusi ja loodame et Mart võtab ära ka 10 külakavõidu.